Witamy na fajne-koszulki.pl

Strona główna    /   Blog   /   Witamy na fajne-koszulki.pl
dodano : 23.12.2013

Witamy na naszej stronie zajmującej się prezentacją oryginalnych imprezowych koszulek t-shirt. Tutaj znajdziesz koszulkę dla siebie, w sam raz na imprezę czy jako prezent dla bliskiej osoby. Zaskocz znajomego unikalnością i oryginalnością swojego T-shirta ;)

Kim jesteśmy?

W sumie, żeby najtrafniej odpowiedzieć na to pytanie, należało by je odwrócić czyli kim Nie jesteśmy? Nie jesteśmy swoistym sklepem internetowym! O tym należałoby pamiętać, nie zajmujemy się produkcją, wysyłką oraz sprawami gwarancyjnymi koszulek. Jesteśmy serwisem, który prezentuje oryginalne projekty nadruków na koszulkach, bluzach, poduszka, torbach i innych gadżetach, zewnętrznych sklepów internetowych w sieci. Promując wyżej wspomniane sklepy, staramy się też proponować własne projekty i pomysły na odzież i gadżety. 

Jeśli jesteś administratorem jakieś popularnego forum, klubu czy jakiejś społeczności i chciałbyś zaoferować jakieś fajowe koszulki swoim użytkownikom? Odezwij się do nas! Przygotujemy fajne kreacje t-shirtów dla twojej społeczności

Dbając o najwyższą jakość i różnorodność produktów, staramy się też sami projektować nadruki na najwyższy...
Witamy na naszej stronie zajmującej się prezentacją oryginalnych imprezowych koszulek t-shirt. Tutaj znajdziesz ko...