Elegancja,  Koszulki,  Outfit,  Sport,  Trening

Kultowy wzór – z czym możesz go nosić?

Charakterystyczne trzy paski zna każdy – cały świat utożsamia je z logo firmy Adidas. Paski symbolizują specjalne skórzane wzmocnienia, które znajdowały się na butach sportowych celem ich wzmocnienia, ale nie tylko. Znany na całym świecie listek koniczyny z trzema paskami to także nawiązanie do zjednoczenia w duchu sportu trzech kontynentów podczas igrzysk olimpijskich.

Logo z trzema paskami występuje na wszystkich produktach marki Adidas, wyróżniając je spośród innych ubrań czy obuwia.

Choć marka Adidas specjalizuje się w odzieży sportowej, to jednak już dawno jej produkty przeniknęły do mody miejskiej i uzupełniają wiele stylizacji. Przykładem może być koszulka Adidas Originals: doskonale sprawdzi się nie tylko jako ubiór na siłownię czy trening, ale również jako element codziennego stroju. Bogata kolorystyka sprawia, że możesz nosić je niemal do wszystkiego; doskonale pasuje do dżinsów, szortów, spódnic, a nawet marynarek czy żakietów.

W zależności od Twojego wyboru możesz nosić je do szkoły, pracy, na uczelnię czy spotkania ze znajomymi.

Jeśli cenisz sobie wygodę, modny wygląd i jednocześnie dużą swobodę, postaw na markową odzież sportową – jej poszczególne elementy możesz nosić do niemal każdej stylizacji. Bogata oferta zarówno męskich, jak i damskich modeli sprawia, że każdy jest w stanie dopasować ubrania odpowiednie pod względem indywidualnych preferencji oraz figury. Sprawdź, jak wiele zyskasz, wybierając markę Adidas i jej wysokiej jakości produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *